HAKKIMIZDA
Hakkımızda

Kıbrıs Cam, 1975 yılında perakende cam-ayna satış ve montajı ile faaliyetlerine başlamıştır. 2001 yılına kadar Denizli ve çevre illerinde cam montajı, cam kapı montajı ve ayna dekorasyonu ile ilgili başarılı işlere imza atmıştır.

2001 yılında toptan cam satışına başlamış, 2003 yılında ısı yalıtımlı çift cam üretimini yaptığı işlere eklemiştir.

2000'li yılların başında parlayan cam balkon uygulamalarının, cam sektörüne uzak firmalar tarafından yapılmaya başlandığını görmüş, 2007 yılına kadar sadece camının üretim ve satışını yaptığı cam balkonun üretim ve montajına başlamıştır.

Cam balkonla beraber alüminyumla tanışan firmamız 2008 yılında alüminyum doğrama üretimi ile ilgili makine parkurunu tamamlayarak alüminyum doğrama, alüminyum korkuluk, alüminyum sürme ve cam cephe imalatı ve montajına başlamıştır.

Bugün bölgesinde bütün bu işleri kendi bünyesinde çözen tek firma haline gelen Kıbrıs Cam, böylelikle almış olduğu projelerde birbirini takip eden alüminyum, cam, cam kapı, cephe, ofis bölmeleri, ayna dekorasyonu gibi işlerin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlamaktadır. Bu sayede projeleri en hızlı sürede teslim etmektedir.

Hedefimiz; yapı sektöründeki mimarlar ve müşterilerimizin sektörümüzle alakalı tüm işlerini tek noktada nitelikli,en hızlı ve kaliteli bir şekilde teslim etmektir.
  
Mega Tasarım 2015
KIBRIS CAM BALKON Tüm hakları saklıdır. Site içeriği izinsiz kullanılamaz.